Kristen Stewart Serbia

Ovo je forum za sve fanove glumice Kristen Stewart! Saznajte sve o njoj, i ponešto o Twilight sagi!

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Robert Pattinson se boji da će oglušiti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Alisper 4ever

PočaljiNaslov: Robert Pattinson se boji da će oglušiti   Sub Apr 03, 2010 5:51 am

Glumac Robert Pattinson nedavno je izjavio da se brine da će imati problema sa sluhom zbog vrištećih obožavatelja

Rob se u jednom intervjuu već požalio da ima problema sa sluhom, a boji se da će se oni samo pogoršati. 'Već sam skoro potpuno gluh, a vrištanje obožavateljica u mojoj blizini baš i ne pomaže. Zabrinut sam, jako sam zabrinut', požalio se Rob.

Kada su obožavatelji u pitanju, sluh nije jedini problem koji je snašao jadnog Roberta. Prošle godine ga je udario taksi dok se pokušavao izvući iz ralja poludjelih obožavateljica, ali težih posljedica nasreću nije bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Anchii

PočaljiNaslov: Re: Robert Pattinson se boji da će oglušiti   Pon Jan 10, 2011 4:44 am

Auu ... a jaaadaaan... cicaaa... :\ ...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Robert Pattinson se boji da će oglušiti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Robert Plant
» Robert Graves
» Robert Auer
» Robert Miles
» Robert Redford

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kristen Stewart Serbia :: -TWILIGHT SAGA- :: Twilight Glumci :: Robert Pattinson/Edward Cullen-
Skoči na: